Yerel Firmalar İçin SEO

yerel seo1pxsun SEO dört yılı aşkın süredir profesyonel ekibi ile sadece SEO hizmeti veriyor. Bu dört yıl içerisinde kendini çok iyi derecede geliştiren 1pxsun, yerel SEO alanında Türkiye’nin en iyi SEO ajansı olmayı hedefliyor.

Yerel işletmeler için SEO hizmeti almak için aşağıdaki bilgileri okuyunuz ve bizimle iletişime geçiniz.

SEO Nedir?

SEO bir web sitenin arama motorlarına optimize olmasıdır. Yani arama motorları yönergelerine uygun hareket etmesidir. Türkiye’de açık ara en çok kullanılan arama motoru Google‘dır. Bu yüzden Google odaklı çalışmalar uyguluyoruz.

Yerel İşletme Nedir?

Yerel işletme bir şehir veya bir ilçede bulunan bulunduğu konuma hizmet veren firmalara denir. Örneğin; ankara rent a car, izmir psikolog, bursa beslenme uzmanı..

Yerel İşletmeler İçin SEO’nun Önemi Nedir?

SEO yerel işletmeler için hayati öneme sahiptir. ‘Arkadaşımla aynı işi yapıyoruz ama o benim 10 katım daha fazla müşteri kazanıyor sebebi nedir’ diye kendine sorunlar için bu farkın sebebi web sitesine organik ziyaretçi almasıdır. Yani SEO ile bulunduğunuz şehirde işlerinizi %100 hatta %300, %800 arttırmanız mümkündür.

Yerel İşletmeler İçin SEO Maliyeti Nedir?

Aylık yerel seo maliyeti 750 TL ile 2000 TL arasında değişebilir.

Yerel İşletmeler İçin SEO Ne Kadar Bi Sürede Dönüş Sağlamaya Başlar?

1pxsun SEO çalışmaları ile yerel işletmeler işleri ile ilgili Google’daki aramalarda 45 ile 90 gün arasında ilk sayfaya gelebilir.

İşlemin Süresi Uzarsa Veya Söylenilen Sıralamanın Çok Altında Kalınırsa Ne Yapılır?

Web sitenin belirlenen anahtar kelimelerde belirtilen sürede belirtilen sıralamadan çok aşağıda olması halinde alınan tüm para iade edilir. Ve yapılan çalışmaların tamamı hediye edilir.

SEO Teklifi almak için yapmanız gereken iletisim@1pxsun.com mail adresi ile, 0505 070 84 96 numaralı telefon ile veya aşağıdaki formu doldurmaktır.

Yerel İşletme İçin SEO Teklifi Al