Kayhan Mah. İnönü Cad. Sönmez İş Sarayı, Daire 182 – Osmangazi/Bursa

iletisim@1pxsun.com – 0224 223 92 93 (10.00-17.30)

Yükselme Garantili SEO Ajansı

Şirket ve Holdingler İçin Uzun Süreli SEO ve Reklam Çalışması

Şirket ve holdingler için SEO ve online reklam çalışmalarının nasıl olması gerektiğine dair ufak çapta ve bilgilendirici bir makaledir.

Hangi Çalışmalar Yapılabilir?

SEO

Arama motorlarında ürünler ile ilgili çalışmalar yapılarak kullanıcıya reklamlarla ulaşmaktan ziyade arama motorları ile doğrudan ulaşılır. Kullanıcı hiç bir zaman reklam görmek istemez bu yüzden de reklamlar SEO’ya göre ikinci planda kalır. Arama motorları kullanıcıların en çok kullandığı mecralar olduğu için kullanılması ile doğal reklam oluşturulmuş olunur.

(Aylık Maksimum SEO hizmetimize göz atabilirsiniz.)

Google Adwords

Google Adwords hem SEO’ya yardımcı olmak için hem de ilgili web sitelerde reklamlarda bulunmak için güzel bir seçenektir. Aylık düzenli olarak bütçe belirlenir ve en az sermaye ile en fazla dönüşüm elde edilmeye çalışılır.

(Google Adwords hizmetimiza bakabilirsiniz.)

Blog Oluşturma

İnsanlar blogları hala daha önemsiyor ve çok kullanılan ve popüler olmayan bir yöntemler ama geri dönüşleri mükemmel seviyededir. İlerleyen dönemlerde bu yöntemin de çok popüler olacağına inanıyoruz.

Facebook Reklamları

Facebook en çok kullanılan sosyal ağdır. İnsanlar her gün giriş yapar bu yüzden güzel bir reklam mecrası haline gelmiştir. Facebook sayfa, ürün ve sahış reklamları ile güzel dönüşümler elde edilebilir.

YouTube Reklamları

İnsanlar bir ürünü almadan önce o ürün hakkında araştırma yaparlar ve o ürün ile ilgili videolara görmek isterler. İşte bu yüzden YouTube reklamları ile güzel dönüşler elde edilebilir. Ayrıca video içeriklerinin son yıllarda ne kadar hızlı yükseldiği ve önem kazandığı da aşikardır.

Bir önceki yazımız olan SEO Firması 1pxsun Ajans Nasıl Çalışır? başlıklı makalemizde Kısa vadeli seo, SEO firmaları ve SEO uzmanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategoriler: SEO

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş