Kayhan Mah. İnönü Cad. Sönmez İş Sarayı, Daire 182 – Osmangazi/Bursa

iletisim@1pxsun.com – 0224 223 92 93 (10.00-17.30)

Yükselme Garantili SEO Ajansı

SEO Firması 1pxsun Ajans Nasıl Çalışır?

Arama motorları bir takım kurallar ile çalışır ve tüm web siteleri bu kurallara göre kontrol ederler. Bu kontroller sonucunda sıralamalar belirlenir ve bir kişi arama yaptığı zaman sıralama bu kuralların uyumluluğuna göre ilk sıradan aşağıya doğru kullanıcıya gösterilir. Bu kuralların çoğu bilinir ancak bir takım gizli kurallar da vardır ve burada SEO firmaları ve SEO uzmanları devreye girer.

1pxsun Ajans Nasıl SEO Çalışması Yapar?

1pxsun Ajans bir SEO ve Local SEO ajansıdır. Genel hatları ile SEO çalışmaları yapar. Firma ve markaların daha fazla müşteri kazanmasını sağlar. SEO çalışmaları 1pxsun Ajans için 3 kısma ayrılır; Araştırma, Hedefleme ve Çalışma..

1- Araştırma

SEO çalışmasının ilk aşaması araştırmadır. Bir marka veya firmanın iş alanı, rakipleri, kelimeleri, en çok çalışma yapılan kelimeler, en az çalışma yapılan kelimeler, kısa vadece çalışma yapılması gereken kelimeler, uzun vadece çalışma yapılması gereken kelimeler, rakiplerin yaptıkları çalışmalar gibi bir çok konuda araştırma yapılır.

2- Hedefleme

Araştırmalar yapıldıktan sonra bir yol haritası çizilir. Acil planı dahil olmak üzere bir kaç SEO planı yapılır. Google Adwords, hitlendirme, site içi ne gibi düzenlemeler, site dışı çalışmalar, sosyal medya çalışmaları ve bir kaç hedef belirlenir.

3- Çalışma

Araştırma ve hedefleme yapıldıktan sonra SEO çalışmasına başlanır. Kısa vadeli seo ve uzun vadeli seo olmak üzere iki farklı çalışma yapılır.

SEO ve Local SEO ajansı olan 1pxsun Ajans ile garantili ve kalıcı SEO için Teklif Al sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Garantili ve Kalıcı SEO başlıklı makalemizde garantili seo ve kalıcı seo hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş