Kullanım Şartları

1pxsun Ajans resmi sayfasına hoş geldiniz. bu sayfada belirtilen hususlar 1pxsun Ajans yetkilileri ve kullanıcılar tarafından kabul edilir. 1pxsun Ajans her çalışma öncesinde bu sayfayı kullanıcıya göstermek ve bilgilendirmek zorundadır.

1- Site içi SEO çalışmaları yapılırken site sahibine bilgi verilmeksizin her türlü değişiklik yapılabilir. Ancak bu değişiklikler SEO çalışması için yapılır ve firma veya markanın itibarını zedeleyici her hangi bir unsur barındırılmaz.

2- Web sitenin barındırıldığı hosting firmasından doğacak hataları sorumluluk olarak kabul etmeyiz.

3- Firma web sitesi için yapılacak çalışma öncesinde Gizlilik Politikası sayfamızı incelemeli ve oradaki şartları kabul etmek zorundadır.

4- Site içerisinde görünen sponsor, marka, ürün ve hizmet logoları için oluşacak hukuki problemlerde 1pxsun Ajans sorumluluk kabul etmez. Site içerisindeki tüm içeriklerin özgünleştirilmesi, yeni içerik eklenmesi ve içerik giriş zamanlaması 1pxsun Ajans tarafından kontrol edilir ve kullanıcı tarafından öneri kabul edilir ancak bu öneri 1pxsun ajans tarafında yapılmak zorunda değildir..

5- Tüm bağlantı ve dış linklerin kontrolü 1pxsun Ajans’ın elinde olur sosyal ağ linkleri dışındaki linkleri site sahibine bilgi vermeksizin kaldırma yetkisine sahiptir. Kullanıcı tarafından bildirilen ve kaldırılmaması istenilen linkler yüzünden oluşabilecek herhangi bir sorundan dolayı 1pxsun Ajans sorumluluk kabul etmez.

6- Firmadan kaynaklı bir durum olmadıkça site anlaşma süresinde açık olur ve yönetimi tamamı ile 1pxsun Ajans’a aittir. İçerik ekleme ve çıkarma, ürün ekleme veya çıkarma hakkı 1pxsun Ajans’a aittir ve bilgilendirme yapılmaksızın yapılan işlemlerden doğacak sorunlarda sorumluluk kabul edilmez.

7- Hosting firması uygun görülmediği zaman tarafımızca başka bir firmaya taşınma hakkı bulunmaktadır.

8- Bu Temel Kullanım Şartları okundu kabul edilir ve kullanıcının imza atıldıktan sonra 10 gün içerisinde cayma hakkı bulunmaktadır.