Gizlilik Politikası

Gizlilik politikası sayfamızı kontrol ettiğiniz için teşekkür ederiz. 1xpsun Ajans gizliliğe önem verir. Firma ve markanın zarar göreceği hiç bir adım atmaz. Kullanıcı çalışma öncesi bu sayfayı kabul etmiş olur ve 1pxsun Ajans’ın kullanıcıya çalışma öncesi bu sayfayı gösterme zorunluluğu vardır.

1- 1pxsun Ajans firmanın adını, kelimelerini veya diğer her türlü çalışmalarını saklı tutar ve üçüncü bir kişilikle asla paylaşmaz. Bu bilgiler 1xsun sunucularında barındırılır ve oluşabilecek bir sızma sonucu bu bilgilerin ifşa olması durumunda 1pxsun Ajans sorumlu tutulmaz. Ancak her türlü tedbiri de alır.

2- 1pxsun Ajans’ın doğrudan ulaşabileceği firma iletişim bilgileri (telefon / faks / skype) tarafımıza verilmelidir ve bu bilgiler üçüncü bir kişilikle asla paylaşılmaz.

3- Ziyaretçi bilgilerinin kayıtlı olduğu çerezler 1pxsun Ajans tarafından muhafaza edilir.

4- Kişisel bilgiler asla satılmaz. Ancak oluşabilecek bir hukuki sorunda mahkeme emri ile bu bilgiler mahkemeye teslim edilebilir.

5- Üye kaydı bulunan sitelerde üyelik bilgilerine 1xpsun Ajans’a bubilgilere ulaşma hakkı verilmelidir anca bu bilgiler üçüncü bir kişilik ile paylaşılmaz.

6- E-posta ile yapılan bilgilendirmelerde sızma olmaması için güvenlik tedbiri alınır.

7- SSL sertifikası ile şifreleme zorunludur ve 1pxsun Ajans tarafından fiyata ilave edilir.

8- Tarayıcılar tarafından toplanan bilgilerde sorumluluk 1pxsun Ajans’a ait değildir.